نوآوری
خراسان رضوی، کاشمر
شنبه - جمعه: 08:00 - 17:00
برای استفاده از تمام امکانات سایت وارد شوید.
ورود عضویت
پروژه های گوگل که آینده را تغییر خواهد داد!
2015/07/15 0 دیدگاه

پروژه های گوگل که آینده را تغییر خواهد داد!

همه سوال هایتان را از گوگل بپرسید. گوگل بدون شک بهترین موتور جستجو در اینترنت است ولی کمپانی گوگل دیگر تنها یک موتور جستجو نیست و علاوه بر سیستم عامل اندروید گوگل در سایر زمینه های تکنولوژی هم فعالیت می کند. در طول سال های فعالیتش، گوگل به دنبال کنترل دنیای جستجو به خصوص در زمینه تکنولوژی بوده است. گوگل راه زیادی را از یک موتور جستجوی ساده تا شرایط امروزی اش پیموده است و به این زودی ها هم قصد توقف ندارد. در این پست نگاهی به فعالیت های کنونی گوگل می اندازیم:

بیشتر بخوانید

با Mixfader هر کسی می تواند به یک DJ حرفه ای تبدیل شود.
2015/07/05 0 دیدگاه

با Mixfader هر کسی می تواند به یک DJ حرفه ای تبدیل شود.

یک Dj، موسیقی و ملودی ها را باهم ترکیب می کند و آهنگی جدید و پر انرژی به وجود می آورد. جای تعجب است که آنها چگونه به آسانی چنین جلوه های صوتی فوق العاده را از لوازم جانبی DJ'ing که بسیار بزرگ هستند، تولید می کنند. با چنین دستگاه های خشن با صداهای  ناهنجار،ترکیب کردن آهنگ ها طوری که به گوش شنونده زیبا بیاید بسیار سخت است و کار آسانی نیست.

بیشتر بخوانید

Nanoform؛ دیسکی از یاقوت
2015/07/05 0 دیدگاه

Nanoform؛ دیسکی از یاقوت

در گذشته شما می توانستید فایل ها را از کامپیوتر بر روی دیسک کوچکی  به نام فلاپی و موسیقی ها و آهنگ ها را بر روی نوار کاست ذخیره کنید. زیاد هم از آن زمان فاصله نگرفته ایم و به خوبی بامشکلات فلاپی و نوارکاست ها آشنایی داریم و با اشکال متفاوت ذخیره سازی دیجیتال این فرمت ذخیره سازی به فراموشی سپرده شد. صدر صد در این جابه جایی روش ذخیره سازی تعداد زیادی از اطلاعات از بین رفته اند.

بیشتر بخوانید

میکرو ربات کاغذی + فیلم
2015/07/03 0 دیدگاه

میکرو ربات کاغذی + فیلم

تیم محققان موسسه فناوریMITدر کنفرانس رباتیک ICRA که اخیرا درشهر سیاتل برگزار شد، از یک تکه کاغذ کوچک رونمایی کرده اند که به نظر یک کاغذ ساده است، اما چیزی بیش از یک کاغذ است. با اعمال کمی حرارت، می‌بینیم این کاغذ درحالی که انرژی خود را از یک میدان مغناطیسی دریافت می‌ کند به یک میکروربات تبدیل شده و به اطراف حرکت می‌کند. پس از اتمام ماموریت، این میکروربات اوریگامی از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید

مورچه ها ارتش طبیعت اند! + فیلم
2015/07/03 0 دیدگاه

مورچه ها ارتش طبیعت اند! + فیلم

مورچه ها موجوداتی خستگی ناپذیر، هدف دار و توانمند برای زندگی اند، و با مشارکت گروهی سازنده ی پیروزی های بزرگ در مقابل سختی ها هستند. حال یک شرکت مهندسی آلمانی بنام فستو بدنبال آن است تا با بهره گیری  از جدیدترین فناوری تکنولوژی زیستی قدرت این حشرات را مهار کند.

بیشتر بخوانید

یک کندو از زنبورهای رباتیک + فیلم
2015/07/03 0 دیدگاه

یک کندو از زنبورهای رباتیک + فیلم

از مهمترین حشراتی که در زندگی انسان ها تاثیر فراوانی دارند زنبورهای عسل هستند. در سال های اخیر به دلایل زیادی تعداد زنبورها با کاهش بسیاری  روبرو  شده است، که این کاهش می تواند تهدیدی برای انقراض نسل زنبورهای عسل و همینطور از بین رفتن بسیاری از گونه های گیاهی باشد. از این رو دانشمندی به نام رابرت وود و همکارانش در  دانشگاه هاروارد  از سال 2007 مشغول کار بر روی پروژه ای با نام زنبورهای رباتیک هستند.

بیشتر بخوانید

عکاس پانارومیک توپ! + فیلم
2015/07/03 0 دیدگاه

عکاس پانارومیک توپ! + فیلم

تا بحال سعی کرده اید که عکس پاناروما یا 360 درجه بگیرید؟ گرفتن عکس پاناروما هیچگاه آسان نبوده، اگر گرفتن این نوع عکس برای شما سخت است، گجت پانونو به کمک شما می آید و شما به راحتی میتوانید با پرتاب کردن پانونو به هوا عکس پاناروما بگیرید.

بیشتر بخوانید

مطالب پربازدید

این مطالب بیشترین بازدید را در این ماه داشته اند.

بازدیدکنندگان
کاربران
نظرات
مطالب

درخواست برآورد

درباره شرکت

Theme Image Theme Image

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود...

مطالعه بیشتر

آخرین ارسال های انجمن

آیا در تولید و پروش قارچ مشکلی دارید؟
سوالات خود را در انجمن مطرح کنید

لینک دوستان