هنری
خراسان رضوی، کاشمر
شنبه - جمعه: 08:00 - 17:00
برای استفاده از تمام امکانات سایت وارد شوید.
ورود عضویت
هنرنمایی جالب و دیدنی با کتاب
2015/09/06 0 دیدگاه

هنرنمایی جالب و دیدنی با کتاب

توماس آلن زندگی هنرمندانه با کتاب رو در قالب یک هنرنمایی جالب با کتاب به تصویر ‏کشیده و با برش شخصیت ها و کنار هم قرار دادن اونها با کتاب در حالت های مختلف ‏خواسته زندگی ما را با کتاب و ارزش کتاب خوانی را به نمایش بگذارد که این کار را به ‏خوبی و با یک هنر جالب به نمایش گذاشته است.

بیشتر بخوانید

مجسمه هایی ساخته شده بر روی نوک مداد
2015/08/24 0 دیدگاه

مجسمه هایی ساخته شده بر روی نوک مداد

هنرمندی بنام Salavat Ufa FIDA از روسیه آثاری مینیاتوری و فوق العاده زیبا را خلق کرده است. نکته ای که مجسمه های او را منحصر بفرد می کند نوع ساختشان است. این مجسمه های مینیاتوری که جزئیات زیادی هم دارند بر روی نوک مداد ساخته شده اند.

بیشتر بخوانید

رازهای احساسی از زندگی خوراکی ها!
2015/08/19 0 دیدگاه

رازهای احساسی از زندگی خوراکی ها!

یک هنرمند مالزیایی پروژه ای را در دست اقدام دارد که طی آن با تخیل درباره خوراکی ها و نوشیدنی ها، اقدام به بازسازی حس آنها می کند؛ حسی که اگر آن خوراکی ها قوانین زندگی آدمیان را تجربه می کردند، بدست می آوردند. این تخیل زیبای او منجر به خلق نقاشی های زیبا و طنزگونه ای شده است که تعدادی از آنها را در ادامه مطلب می بینید.

بیشتر بخوانید

نقاشی های استادانه با خوراکی ها
2015/08/18 0 دیدگاه

نقاشی های استادانه با خوراکی ها

هنرمندی از منچستر با نام Yaseen با استفاده از مواد غیر متعارف مانند شیر، سس پیتزا، و پودر کاکائو نقاشی های زیبا و استادانه ای را خلق می کند. این هنر نه تنها برای همه بلکه برای اشخاصی که دستی در هنر دارند می تواند قابل توجه و جالب باشد.

بیشتر بخوانید

زیباترین ماشین‌های کثیف
2015/07/15 0 دیدگاه

زیباترین ماشین‌های کثیف

“کثیفی زیباست!”، این شعار هنرمندی است که تخصص اش در تبدیل ماشین های کثیف به آثار هنری چشم نواز است. «اسکات وید» با بهره گیری از قلم موها و ابزار نقاشی متنوع و در گذر از مراحل سعی و خطای فراوان، اکنون آموخته است که چطور از دل گل و خاک جمع شده بر روی خودروها، نقاشی های زیبایی خلق کند.

بیشتر بخوانید

حیوانات بسیار زیبای مینیاتوری
2015/07/12 0 دیدگاه

حیوانات بسیار زیبای مینیاتوری

شرکت ویتنامی سو امی حیوان های مینیاتور بسیار جالبی را تولید کرده و به فروش می رساند. این حیوان ها از پشم با کیفیت بالا و به شیوه ی قلاب بافی تولید می شوند.

حیوان های کوچک و مینیاتوری به راحتی بر روی انگشت جی می شوند و می توانند هدایای جالبی برای کسانی باشند که دوستشان دارید.

بیشتر بخوانید

مطالب پربازدید

این مطالب بیشترین بازدید را در این ماه داشته اند.

بازدیدکنندگان
کاربران
نظرات
مطالب

درخواست برآورد

درباره شرکت

Theme Image Theme Image

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود...

مطالعه بیشتر

آخرین ارسال های انجمن

آیا در تولید و پروش قارچ مشکلی دارید؟
سوالات خود را در انجمن مطرح کنید

لینک دوستان